Neohodnoceno

NANOPROTECH Electric (ochrana elektroniky) 150 ml

S NANOPROTECH Electric ochráníte své elektrické přístroje před vodou a utopenou a navlhlou elektroniku vrátíte zpět k životu. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 8595616500188
389 Kč
Kategorie: Mazání
Záruka: 2 roky

Sprej NANOPROTECH Electric chrání elektrické spotřebiče a stroje před působením kyselého deště, agresivních chemických roztoků i vysoké vzdušné vlhkosti – až po dobu 1 roku. Nanesením média s nanočásticemi elektroniku zakonzervujete, prodloužíte její životnost a výrazně snížíte své náklady na opravy.

Jak vaší pomůže

ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-zkratem

Ochrání před zkratem

Po aplikaci přilnou nanočástice ke kovovým spojům a zamezí přístup molekulám vody – a tím i zkratu. Zároveň zabrání probíjení přístroje, třeba při práci ve vlhkém prostředí.
ikona__nanoprotech-stity_chrání-před-oxidací

Čistí oxidaci a obnoví funkčnost

Odstraněním oxidace z povrchu kontaktů přivedou nanočástice dosluhující elektroniku zpět k životu a prodlouží její životnost.
ikona__nanoprotech-stity_první-pomoc-pro-utopenou-elektroniku

Zachrání navlhlé zařízení

Po aplikaci spreje vytěsní nanočástice z přístroje molekuly vody a tím zabrání jeho oxidaci a zničení. Zařízení bude fungovat jako dřív a navíc zůstane chráněné proti korozi.

Jak funguje

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice oxidací, rozprostřou se po kovovém povrchu přístroje a přilnou k němu. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

nanoprotech-princip_1_oxidacenanoprotech-princip_2nanoprotech-princip_3

Zpět do obchodu