Neohodnoceno

NANOPROTECH Bicycle (antikorozní mazivo) 300 ml

Unikátní sprej s nanočásticemi vytváří na kovovém povrchu tenký film, který až 12 měsíců odpuzuje vodu.

Skladem (>5 ks)
Kód: 8595616501260
509 Kč
Kategorie: Mazání
Záruka: 2 roky

Sprej NANOPROTECH Bicycle chrání jednotlivé části kola před reznutím a brání drhnutí. Aplikací roztoku s nanočásticemi uvolníte zatuhlé součástky, prodloužíte životnost bicyklu a výrazně snížíte své náklady na údržbu.

Jak pomůže vašemu kolu

ikona__nanoprotech-stity_promazava

Zabrání vrzání a drhnutí

Mazivová složka NANOPROTECH Bicycle zabrání drhnutí řetězu, lanek, os pedálů a tlumičů. Díky nanočásticím zůstane mazivo ve spojích až 1 rok.
ikona__nanoprotech-stity_chrani-pred-korozi

Ochrání před korozí

Nanočástice s roztokem NANOPROTECH Bicycle přilnou k součástkám bicyklu, zamezí přístupu molekulám vody – a tím i reznutí. Projíždění kaluží, brození řeky ani uložení kola ve sklepě vám už vrásky přidělávat nebude.
ikona__nanoprotech-stity_povolí-i-zatuhlé-šrouby

Uvolní zatuhlé součástky

Po aplikaci zanesou nanočástice mazivo pod hlavice zatuhlých šroubů a pomohou je uvolnit, aniž by vám při jízdě hrozilo nebezpečí. Jednotlivé součástky vyměníte při údržbě mnohem rychleji než dřív!
ikona__nanoprotech-stity_lepi-mene-necistot

Nelepí nečistoty

Do patnácti minut po aplikaci spreje NANOPROTECH Bicycle se nanočástice uchytí přímo do jednotlivých spojů řetězu. Přebytečný roztok je pak možné bez obtíží setřít například suchým hadrem. Díky tomu zůstane řetěz dokonale promazaný, a přesto na povrchu suchý a chráněný tenkým filmem nanočástic.
Zpět do obchodu